Connect with us

Showbiz

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans festojnë përvjetorin e lidhjes

Published

on

Lidhja mes tyre është forcuar edhe më shumë që kur u takuan në ‘X Factor’ vitin e kaluar.

Ndërsa gjatë ditës së sotme (e diel), Nicole Scherzinger dhe Thom Evans festojnë përvjetorin e parë të lidhjes, shkruan Daily Mail.

42-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram, ka ndarë një imazh me partnerin ku shihen mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit.

“Urime përvjetorin e lidhjes dashuria ime. Kush e dinte se bota ime do të ndryshonte një bit më parë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Nicole përndryshe u shfaq me një fustan unik me dekolte të hapur, që I theksonte linjat trupore.

Postimi i zeshkanes ka marrë mijëra komente, mes tyre edhe yje me renome ndërkombëtare. /Telegrafi/