Connect with us

Showbiz

Mozzik viziton Prekazin: Secili nga ne dhamë diçka për UÇK-në, por dikush i dha të gjitha

Published

on

Reperi nga Ferizaj, Gramos Aliu apo siç njihet për publikun Mozzik, gjatë ditës së sotme (e diel) ka vizituar Prekazin.

Ai ka publikuar disa fotografi në rrjetet e tij sociale, derisa shfaqet tek varrezat e familjes Jashari në Prekaz.

Në postimet që ka shpërndarë me 1.5 milion ndjekësit, artisti shtoi se duhet të ruajmë e kujtojmë historinë deri në fund të jetës.

Mozzik (Foto: Instagram)

“Në Prekazin historik! Lavdi të rënëve. Secili nga ne dhamë diçka për UÇK-në, por dikush i dha të gjitha”.

“Ruajeni historinë, kujtojeni, e duajeni atë deri në fund të jetës”, ka thënë ai.

Mozzik (Foto: Instagram)

Mozzik ndërkohë po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të ri “Mozzart”, të cilin e lansoi në fund të muajit korrik.

Albumi u prit shumë mirë nga publiku dhe thuajse çdo këngë e tij u shndërrua në hit. /Telegrafi/