Connect with us

Shendetsi

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Published

on

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare që gjatë ditës do të shtohen. Temperatura minimale do të lëvizë prej -8 deri në 0 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 10 deri në 17 gradë celsius.

Në Shkup, paradite do të ketë mjegulla, ndërsa gjatë ditës moti do të jetë me diell ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 10 gradë celsius.