Connect with us

Showbiz

Morena Taraku publikon këngën e re “Alexander”

Published

on

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor.

“Alexander” titullohet kënga e re e sa, je cila është e zhanrit hip hop dhe RnB.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet Morena.

Foto: Morena/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin bukuroshja shfaqet me një performancë mjaft atraktive dhe të veçantë.

Në klip, Taraku nuk heziton të vërë në pah jetën e saj luksoze, përfshirë gardërobën e kushtueshme dhe veturën e saj luksoze.

Klipi është realizuar në Turqi, nga regjisori i njohur turk Ahmet Can Tekin. /Telegrafi/