Connect with us

Showbiz

Morena Taraku paralajmëron projektin e ri “Alexander”

Published

on

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, së fundmi është tejet aktive në prurjet muzikore.

Ajo përmes rrjeteve sociale po mban të azhurnuar 1.1 milion ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka paralajmëruar këngën më të re.

“Alexander” mban titullin projekti i radhës, që do të lansohet të enjten në ora 20:00.

Morena pati rastin të ndajë edhe disa xhirime të klipit, ku shihet me veshje ekstravagante e makina luksoze.

(Foto: Instagram)

Derisa po bëhet gati për hitin e radhës, “Bad Girl” është kënga e fundit që erdhi në bashkëpunim me Stresin. /Telegrafi/