Connect with us

Sport

Moderatorja shqiptare e sportit flet për marrëdhëniet intime dhe zbulon se si është… – Bota Sot

Published

on

Lei Kraja është një nga moderatoret sportive më seksi në Shqipëri dhe interesi për të ditur rreth jetës së saj intime është shumë i madh.

Së fundmi, moderatorja ka zbuluar disa detaje të jetës personale që nuk i kemi ditur më parë.

E ftuar në emisionin “Why Not”, ajo u bë pjesë e një loje ku i drejtoheshin pyetje intime që duhet ti përgjigjej me “E kam bërë:” dhe “Nuk e kam bërë”.

“Ke bërë seks me shumë se një person njëkohësisht?”– ishte pyetja e parë që ju drejtua Lei Krajës.

Por moderatorja u përgjigj se një gjë të tillë nuk e ka bërë.

Ndërkohë, ajo u pyet edhe nëse i ka hedhur ndonjëherë rrobat nga dritarja të dashurit.

Por Lei Kraja zbuloi se deri tani nuk kam bashkëjetuar ndonjëherë me një mashkull.

Ndërsa rrëfeu puthjen me një të panjohur në New York dhe u shpreh se nuk është penduar.

“Kam puthur një të panjohur. Nuk jam penduar, ishte nga Spanja dhe shumë i mirë. Jetonte në LA, por deri aty, s’kishim më kimi,”-përfundoi moderatorja.

Alsat