Connect with us

Showbiz

Modelja e njohur, Nita Krasniqi duket magjepsëse pranë Capturit të Ri!

Published

on

Modelja dhe blogerja e njohur, Nita Krasniqi njihet në rrjete sociale për bukurinë dhe stilin që e posedon!

Këtë bukuri e stil së fundmi e ka shfaqur edhe duke pozuar pranë Capturit të Ri.

E veshur e tëra me të zezë, ajo është shfaqur tejet joshëse pranë Capturit të kuq.

Përndryshe, Capturi i Ri ka bërë shumë bujë kohëve të fundit prej kur është lansuar, duke pasur shitje marramendëse për shkak të elegancës, dizajnit, teknologjisë dhe performancës që e posedon.