Connect with us

Showbiz

Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green

Published

on

Megan Fox ka bërë zyrtarisht kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj, Brian Austin Green, sipas një raportimi.

Për TMZ, duke cituar dokumentet e gjykatës, aktorja 34 vjeçare thuhet se bëri këtë të mërkurën.

Në fillim të këtij viti, Green ndërkohë konfirmoi se çifti ishte ndarë pas gati dhjetë vjet martese.

Foto: E!Online

Ish çifti ndajnë tre fëmijë së bashku, djemtë Noah, 8 vjeç, Bodhi, 6 vjeç dhe Journey, 4 vjeç.

Fox po kërkon kujdestari të përbashkët ligjore dhe fizike, raporton TMZ.

Green, 47 vjeç, tashmë ka lëshuar përgjigjen e tij dhe është në marrëveshje me pothuajse të gjitha çështjet, për TMZ. Sidoqoftë, sa i përket mbështetjes bashkëshortore, ylli i “Beverly Hills, 90210” thuhet se po kërkon që ai të mbetet ende i hapur për diskutim.

Foto: Us Weekly

Përveç kësaj, TMZ raporton se data e ndarjes së Green dhe Fox ndryshojnë. Kjo e fundit deklaron se është nëntor 2019, ndërsa ish-partneri thotë mars 2020.

Sido që të jetë, Megan tashmë është duke e shijuar lidhjen e re me artistin Machine Gun Kelly. /Telegrafi/

Foto: Getty Images