Connect with us

Sport

Mbape: Nuk duam të jemi afër , por të fitojmë Championsin – SHKUPIMK

Published

on

Kilian Mbape, ka folur për nisjen e Ligës së Kampioëve. Lideri i francezëve ka zbuluar se skuadra e tij nuk do të jetë më e lumtur duke i shkuar pranë trofeut, por duke e fituar atë.

– Advertisment –

Champions? Vitin e kaluar ne ishim afër, por të jemi afër nuk është më diçka e mirë për ne”, – tha sulmuesi francez.

PSZH e ka fiksim të hershëm Ligën e Kampionëve dhe ka shpenzuar shumë me afrimet e bujshme. Rezultati i sezonit të kaluar, kur u mund në finale nga BaJern Munihu ishte më i suksesshme për kampionët e Francës.

Alsat