Connect with us

Showbiz

Max Ehrich bën thirrje që të mos e përqeshet në rrjete sociale, pas ndarjes me Demi Lovato

Published

on

Gjatë muajit të kaluar, Demi Lovato i dha fund lidhjes me aktorin e njohur, Max Ehrich.

Pas ndarjes, fansat e këngëtares kanë dhënë deklarata të ndryshme në rrjete sociale, të cilat kanë ndikuar tek ish- i fejuari i saj, shkruan Daily Mail.

Max përmes një paraqitje në rrjetin social Instagram i ka bërë thirrje Lovatos që të mos e përqesh më.

“Unë mendoj se të dy jemi anti bullizmit, kështu që njerëzit duhet të ndalojnë këtë shprehi”, është shprehur ai.

Mes tjerash Ehrich shtoi: Është e tmerrshme çfarë mendojnë njerëzit, pasi nuk ka të bëjë asgjë me atë çka ka ndodhur.

Derisa u pyet për Demin, ai i uroi asaj më të mirat, teksa shtoi se nuk do të rikthehej asnjëherë me të.

Këngëtarja dhe Max u njoftuan në mars të këtij viti, ndërsa pas katër muajsh ata shpallën fejesën, e cila zgjati vetëm dy muaj. /Telegrafi/