Connect with us

Showbiz

Martohet prezantuesja Fatma Met’hasani – Sinjali

Published

on

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Fatma Met’hasani, ditën e djeshme festoi ditëlindjen e 26-të.

Në ditën speciale, ajo pranoi propozimin për martesë nga partneri i saj, Alfio Rrotani.

Kjo u bë e ditur përmes disa postimeve që ka ndarë në rrjetet sociale, duke publikuar pamje nga momenti i veçantë.

Fotografitë u publikuan nga i dashuri i Fatmas, Alfio, i cili tregon se moderatorja pranoi propozimin e tij.

“Ajo tha PO”, ka shkruar ai Rrotani.

Krahas postimit, urimet dhe reagimet nga miqtë dhe fansat ishin të shumtë./Gazeta Sinjali/