Connect with us

Showbiz

Marina Vjollca josh me dukjen në të zeza

Published

on

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të kërkuarat në ekranet televizive.

Bukuroshja bionde është aktive në rrjete sociale, duke sjellë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Në disa postime të fundit në rrjetin social Instagram, Marina është parë e veshur në të zeza.

(Foto: Instagram)

Kjo ka bërë që asaj t’i theksohen linjat e formësuara trupore, për të cilat pëlqehet në masë të madhe.

Për të perfeksionuar edhe shumë dukjen, flokët ajo ka zgjedhur t’i kap poshtë kokës, kurse për makijazh ka shkuar me nuanca më të errëta.

(Foto: Instagram)

Sidoqoftë kësaj, Marina tashmë drejton emisionin ‘Klanifornia’, nga edhe shkëput imazhe për t’i publikuar. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)