Connect with us

Showbiz

Majk prezanton veturën e re të tipit “Audi”

Published

on

Rep-artisti i njohur, Majk, njihet në përgjithësi për jetën luksoze që bën.

Ai përmes imazheve dhe videove të ndryshme mban të azhurnuar fansat, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka publikuar disa imazhe ku prapa shihet një veturë e tipit “Audi A8”.

(Foto: Instagram)

“Biseda jote është shumë e lirë, nuk mund të flasësh me mua”, kishte shkruar ai në përshkrim.

Ndërkaq në Instastory, Majk ka rishpërndarë një fotografi tjetër ku urohet për veturën e re.

(Foto: Instastory)

Sa i përket projekteve muzikore, “Zhytem (Je t’aime) mbetet hiti i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Getoar Selimin. /Telegrafi/