Connect with us

Showbiz

Luana Vjollca zgjedh të vishet si Jennifer Lopez për festën e ‘Halloween’

Published

on

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria, me të cilat i mban të azhurnuar mijëra ndjekësit e saj.

Ndërkaq, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka bërë të ditur personazhin që ka zgjedhur për festën e ‘Halloween’.

(Foto: Instagram)

Luana kësaj radhe nuk ka eksperimentuar shumë, pasi ka zgjedhur të vishet sikur artistja e njohur, Jenniher Lopez.

Këtë veshje Jlo e kishte pasur në vitin 2000, pasi u shfaq në ceremoninë e 42-të të Grammy Awards.

(Foto: Instagram)

Derisa është frymëzuar nga këngëtarja, Luana në fokus ka vënë edhe linjat e bujshme trupore. /Telegrafi/