Connect with us

Showbiz

Luana Vjollca shfaqet plot shik në imazhet e reja, thekson linjat e formësuara trupore

Published

on

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar miliona ndjekës, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Së fundmi, në disa imazhe të publikuara në Instagram, ajo ka ngjallur reagime të shumta të fansave.

Foto: Instagram

Kjo vjen pasi bukuroshja bionde shfaqet tërheqëse, ndërsa mban të veshur një fustan të zi e me shkëlqim.

Flokët dhe grimi edhe kësaj radhe ishin në nivel profesional, që e bënte dukjen e saj edhe më atraktive.

Foto: Instagram

Vlen të përmendet se Luanës iu theksuan edhe tiparet trupore, të fituara përmes ushtrimeve të shumta.

Theksojmë se prezantuesja është mjaft e ngarkuar kohëve të fundit, duke punuar në emisionin e saj. /Telegrafi/

Foto: Instagram