Connect with us

Showbiz

Luana Vjollca shfaqet nga vetura ‘Rolls Royce’: Duajeni veten

Published

on

Këngëtarja dhe njëherësh prezantuesja, Luana Vjollca, njihet për stilin dhe jetesën luksoze që bën.

Ajo në rrjete sociale gjithmonë mban të azhurnuar fansat me imazhe nga përditshmëria, përfshirë edhe pushimet.

Së fundmi, Luana ka publikuar një disa fotografi ku shihet brena veturës së tipit ‘Rolls Royce’, teksa përçoi edhe një mesazh.

(Foto: Instagram)

“Duajeni veten”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndryshe se që jemi mësuar, bukuroshja bionde ishte veshur në mënyrë sportive, ndërsa edhe në kapele i shkruante që të duam vete.

(Foto: Instagram)

Artistja përndryshe është duke korrë sukses të madh përmes emisionit të saj, për të cilin informon çdo javë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Loca” mbetet hiti i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Jay Santos. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)