Connect with us

Showbiz

Luana Vjollca sërish në Kosovë për këngën e re

Published

on

Përkundër angazhimeve të mëdha në ekran, ajo nuk po ndalet së punuari edhe në anën tjetër të karrierës – si këngëtare.

Fjala është për prezantuesen dhe këngëtaren nga Shqipëria, Luana Vjollca, e cila duket se këto ditë ishte kthyer në Kosovë, për të punuar në projekte të reja muzikore.

Biondja, e cila në Instagram ndiqet nga 1.9 milion njerëz, përmes disa imazheve që ka ndarë në rrjete sociale tregon se ishte në një studio në Ferizaj.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Ajo u shfaq në studion muzikore të Rzon, me të cilin duket se po punon në këngën e radhës.

Megjithëse nuk ka zbuluar më shumë për fansat, ajo lë të nënkuptohet se shumë shpejt do të rikthehet me prurje muzikore.

“Çfarë preferencash muzikore keni?”, ka shkruar Luana në një postim të ndarë në InstaStory, duke kërkuar edhe mendimin e fansave e ndjekësve që mban në Instagram.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Kujtojmë që projekti i fundit i lansuar nga Vjollca mban titullin “Locos”, që e solli në bashkëpunim me Jay Santos. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=0wJAPrIDb6o