Connect with us

Sport

Liverpooli zhgënjen sërish, tani rrezikon kreun (VIDEO)

Published

on

Liverpooli ka zhgënjyer sërish.

Pas barazimit me WBA, skuadra e Klopp u ndal sërish në barazim këtë herë pa gola në transfertë nga Newcastle, shkruan Albeu.com.

Edhe pse patën disa raste për shënim me Salah dhe Firminho të kuqtë sërish nuk ja dolën.

Tani Liverpool rrezikon seriozisht kreun teksa aktualisht ata ndodhen në vendin e parë me 33 pikë, por nga pas i ndjek Man United me 30 pikë që ka një ndeshje më pak. /albeu.com/

Alsat