Connect with us

Sport

Legjenda e Romës preket nga “Covid 19” – SHKUPI

Published

on

Legjenda e Romës, Françesko Toti ka rezultuar pozitiv në analizat e koronavirusit. Sipas “Sky Sport Italia”, Totti ka bërë testin për “Covid 19”, pasi që ka pasur disa simptoma në ditët e fundit. Italiani ka filluar të bëhet më i dobët dhe rezultatet e testeve kanë dal pozitive.

Thuhet se Toti ka nisur të përmirësohet, ndërsa mbetet të shihet se kur do shërohet.Kujtojmë se në tetor, Totti humbi babanë shkaku i koronavirusit, por prindi i tij kishte probleme edhe me diabet.

Alsat