Connect with us

Showbiz

Ledina Çelo bën ndryshimin drastik dhe duket mahnitëse

Published

on

Ledina Çelo nuk i jep rëndësi viteve, ajo mbetet prapë joshëse dhe një femër elegante.

Këngëtarja e mirënjohur është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me adhuruesit momente nga jeta e saj.

Madje, së fundmi artistja ka befasuar të gjithë me ndryshimin që ka bërë në dukje.

Ledina ka postuar një video ku shfaqet me flokët në ngjyrë të kuqe, falë filtrave të Instagramit dhe ky ndryshim asaj i ka pëlqyer mjaftueshëm sa të mendoj që t’i bëjë vërtetë.

 “U tha, u bë…që nesër të kuqe”, ka shkruar Ledina sipër videos./Gazeta Sinjali/