Connect with us

Sport

Lebron Xhejms, blen villën 37 mln dollarë – Alsat TV

Published

on

Basketbollisti i Los Anxhelos Lejkers, Lebron XHejms, ka blerë një villë luksoze në pjesën elitare të Los Anxhellosit, ndërsa për të ka harxhuar plotë 37 mln dollarë!

Mediat në Shtetet e Bashkuara të Amerikës raportojnë se Lebron Xhejsm është pronar i villës, ku më parë ka jetuar ish udhëhqesja e mirënjohur, La Filip Bell, që kohë më parë ka ndrruar jetë.

Vila luksoze ka 9.100 metra katror, ndërsa në pronën e blerë ka edhe 2 shtëpi për mysafirë, pishinë, kinema dhe një ndër pamjet më të bukura drejt qytetit të Los Anxhelosit.

Alsat