Connect with us

Showbiz

Lansohet projekti “Kaj” nga Vesa Smolica – Sinjali

Published

on

Sapo u bë i qasshëm projekti i fundit nga këngëtarja Vesa Smolica në platformën Youtube.

Këngëtarja solli të vizuelizuar me videoklip këngën “Kaj”.

Tekstin dhe melodinë i ka bërë vet Vesa, ndërkaq për këngën u përkujdes Gzim Lazri./Gazeta Sinjali/