Connect with us

Showbiz

Kylie Jenner nuk lë askënd indiferent me pozat në të brendshme

Published

on

Njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjete social është padyshim Kylie Jenner.

Bukuroshja brune që në fëmijëri ka qenë pjesë e ekraneve televizive, me programe të realizuara nga familjarët e saj.

Që nga atëherë, çdo lëvizje e saj po merr vëmendje mediatike, duke u bërë top lajm në faqet rozë.

(Foto: Instagram)

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kylie ka ngjallur reagime pozitive me imazhet tërheqëse.

Ajo ka zgjedhur të mos lë askënd indiferent, ndërsa pozoi para kamerës e veshur me të brendshme.

(Foto: Instagram)

Postimi i tillë mori me miliona pëlqime, kurse edhe komentet nga fansat dhe figurat e njohura nuk ishin të pakta. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)