Connect with us

Showbiz

Kylie Jenner dhe Kendall bëjnë shaka në rrjete sociale për përleshjen e tyre fizike

Published

on

Kylie dhe Kendall Jenner ditë më parë u përplasën mes vete, ndërsa kishin përdorur edhe forcat fizike.

Dyshja në serialin Keeping Up With The Kardashians shiheshin duke thënë se nuk do i flasin njëra-tjetrës, shkruan Daily Mail.

Por, duket se në rrjete sociale ato janë duke ironizuar me përleshjen e tyre, ndërsa po ndajnë imazhe nga e kaluara.

Kylie ishte ajo që në një postim në rrjetin social Twitter kishte ndarë një imazh të realizuar vite më parë, ku dyshja shiheshin duke u rrahur.

“Shumë e ngjashme”, ka shkruar miliarderja në përshkrimin e imazhit.

Kendall të njëjtën e ka shpërndarë në profilin e saj, duke shtuar se një gjë e tillë veçse ka ndodhur ditë më parë.

Derisa janë në gjendje të bëjnë shaka me atë çka u ndodhi, Kylie dhe Kendall u betuan se nuk do flisnin, frazë që dukej se ishte e momentit. /Telegrafi/