Connect with us

Sport

Krasniqi nokauton Bosel në raundin e tretë, shpallet Kampion Bote – SHKUPI

Published

on

Robin Haxhi Krasniqi ka arritur të nokautojë në raundin e tretë Dominic Bosel, kampionin e IBO dhe WBA. Kështu Krasniqi mori titullin kampion bote. Kujtojmë se kjo ishte hera e tretë që Krasniqi ndeshej për titullin kampion bote.

– Advertisment –

Alsat