Connect with us

Sport

KOKSH-i në kaos – Bota Sot

Published

on


Presidenti i KOKSH, Viron Bezhani, akuzon për shkelje të ligjit dhe statutit të Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar kreun e Federatës së Volejbollit, Erlind Pëllumbin dhe deputetin socialist, Fidel Ylli. Nëpërmjet një letre të hapur për……

Alsat