Connect with us

Showbiz

Kim Kardashian dhe Kanye West jetojnë të ndarë?

Published

on

Kim Kardashian dhe Kanye West thuhet se po jetojnë të ndarë, pavarësisht se janë ende së bashku.

40-vjeçarja së fundmi ka qenë e përqendruar në studimet e saj, duke u përpjekur t’i shpëtojë të burgosurit që do të ekzekutohen, shkruan Mirror.

Një burim pran tyre tha se ata jetojnë të ndarë, ani pse nuk kanë filluar procedurat për divorc.

Foto: Mirror

Ata shtuan: “Kim ka punë dhe projekte që janë të rëndësishme për të, dhe Kanye ka të tijën”.

Kim postoi për herë të fundit në lidhje me marrëdhënien e saj me Kanye më 22 nëntor në një postim në rrjetin social Instagram.

Foto: Mirror

Ajo është e martuar me Kanye West dhe së bashku ata kanë katër fëmijë, North, Saint, Chicago dhe Psalm. /Telegrafi/

Foto: Mirror