Connect with us

Showbiz

Kim flet për vjedhjen që iu bë më 2016: Frikësohesha për Kourtney nëse do më kishte gjetur të vdekur

Published

on

Kim Kardashian në vitin 2016 ishte ballafaquar me një situatë tejet të palakmueshme, pasi disa hajdutë i kishin hyrë në dhomën e hotelit.

Ajo atëkohë ishte duke qëndruar në Paris të Francës, kur vjedhja kishte ndodhur pikërisht kur ajo ishte duke shkuar në dhomë, shkruan Daily Mail.

Në një paraqitje televizive, Kim është hapur rreth kësaj teme, teksa tregonte se frikësohej për motrën e saj, Kourtney.

“Vazhdoja të mendoja për Kourtney, sikur ajo të vinte në dhomë dhe të më gjentë të vdekur, do të traumatizohej për tërë jetë”, u shpreh me lot 39-vjeçarja.

Ajo tregonte se arma ishte e drejtuar në drejtim të saj, ndërsa thekson se fati e shpëtoi atë nga famëkeqit.

Përndryshe, Kim dhe Kourtney udhëtuan për në Francë, për shkak të Paris Fashion Week. /Telegrafi/