Connect with us

Sport

Këto janë rezultatet e ndeshjeve në Evropa League

Published

on

Sonte janë zhvilluar shumë ndeshje interesante në kuadër të garës së dytë për kah rëndësia në futbollin evropian Europa League.

Takimet sollën përballje interesante dhe shumë gola.

Këto janë rezultatet e takimeve të sonte:

Alsat