Connect with us

Showbiz

Kështu e kalojnë fundjavën Genta dhe partneri i saj turk

Published

on

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë.

Të shpeshta janë pushimet e çiftit, në vende të ndryshme.

Në fotografitë e fundit, Genta dhe Usta shfaqen të veshur me veshje të njejta sportive.

Dyshja kanë udhëtuar drejt Alpeve zvicerane, teksa po shijojnë bukuritë e atij vendi.

Genta muaj më parë është përfolur për një shtatzëni të mundshme, por një gjë të tillë ende nuk e ka konfirmuar. /Gazeta Sinjali/