Connect with us

Showbiz

Kështu duket Tayna pa make-up

Published

on

Rrallë herë këngëtaret e estradës shqiptare ‘guxojnë’ të paraqiten pa make-up.

Por këngëtarja Doruntina Shala e njohur si Tayna, së fundmi ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e thjeshtë, pa makijazh.

Kujtojmë që Tayna kohëve të fundit është mjaft aktive me paraqitjet publike dhe me publikimin e vazhdueshëm të fotografive ka ngritur dyshimet se së shpejti pritet të publikojë këngë të re. /Gazeta Sinjali/