Connect with us

Showbiz

Kështu duket shtëpia luksoze 7 milionë dollarëshe e Jennifer Lopez

Published

on

Çifti i famshëm,
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez siç duket nuk po ndihen rehat në shtëpinë e
tyre superluksoze, e cila ndodhet në Malibu.

Ndonëse shtëpia ishte blerë nga çifti i njohur para një viti me një çmim prej 7 milionë dollarësh ata kanë vendosur ta shesin atë.

Tashmë janë publikuar pamjet e shtëpisë së tyre fantastike, e cila ndodhet buzë detit, ndërsa shtëpia ka një hapësirë të madhe përreth.

Shtëpia luksoze e dyshes është 4.400 metra katrorë, ka 5 dhoma gjumi dhe katër tualete. Ndërsa, nuk dihet se sa do të jetë çmimi i shitjes. /GazetaSinjali/