Connect with us

Showbiz

Kështu dukej para disa viteve Arta Elezaj (Foto)

Published

on

Arta Elezaj nuk ka shumë vite që është pjesë e ekranit mirëpo paraqitja e saj tërheqëse ka bërë qe të ketë vëmendjen e mediave.

Ajo njihet si aktore dhe si modele, gjithashtu njihet për linjat seksi trupore dhe kjo është një prej arsyeve përse emrin e saj e shohim shpesh në mediat rozë.

E për të qenë në super formë Arta kujdeset shumë për vetën.

Në fotografitë e mëposhtme mund të shihni si dukej Arta Elezaj më parë. /Gazeta Sinjali/