Connect with us

Showbiz

Këngëtarja ulet në gjunjë, i propozon martesë të dashurit

Published

on

Elle King i ndërron vetës statusin, ajo nuk është më beqare.

Këngëtarja 31-vjeçare dhe vajza e komedianit, Rob Schneider u ul në një gju për t’i propozuar martesë të dashurit Dan Tooker , një artist tatuazhesh, në një udhëtimi të fundit së bashku.

“Ne hipëm në kuaj lart një mali. Kisha një unazë në xhep dhe do ta hidhja në enën e artë dhe do t’i propozoja @tattooker… por natyrisht, shoku im i shpirtit më propozoi në të njëjtën mënyrë, “

 Kështu ndau Elle historinë në një postim në Instagrami i saj me fansat.

Ajo vazhdoi, “Kështu që edhe unë menjëherë u ula në gju … Të dua Daniel. 1 vit ka kaluar, përgjithmonë bashkë. Unë thashë Po nga dhe kështu bëri edhe ai! “

Elle ishte më parë e martuar me Andrew Ferguson  dhe vitin e kaluar, ajo u fejua me të dashurin e saj në atë kohë, Jim./Gazeta Sinjali/