Connect with us

Showbiz

Kendall Jenner mahnit me pozat në fotosesionin e realizuar për “Givenchy”

Published

on

Kendall Jenner vazhdon të mbetet ndër modelet më të popullarizuara në industrinë e modelingut.

Përmes këtij profesioni, ajo ka arritur famë të madhe, teksa edhe përfitimet i ka të shumta, shkruan Daily Mail.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë imazhe duke pozuar me një fustan nga koleksioni i fundit i Givenchy.

24-vjeçarja është parë e ulur në një stol, ndërsa fustani transparent i zbulonte të brendshmet.

Dorezat e gjata të bardha ishin gjithashtu të zbukuruara me shkëlqim, kurse në qafë mbante një zinxhir argjendi të trashë.

Në fotot e postuara ajo etiketoi shtëpinë e modës franceze dhe Drejtorin Kreativ, Matthew Williams.

Ndërkaq, faqet rozë janë mbushur me emrin e modeles, për shkak të përleshjes që pati me Kylie Jenner.

Thuhet se jo e fundit i kishte vendosur majën e takave në fyt Kendall, pasi përplasje verbale kaloi tjetër nivel. /Telegrafi/