Connect with us

Showbiz

Kejvina Kthella joshëse me dukjen e re, shfaqet e veshur me fustan nusërie

Published

on

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është ndër më me trend për momentin.

Ajo përmes bukurisë dhe linjave trupore ka arritur të jetë figura e shumë kompanive për produkte të makijazhit.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka ardhur më ndryshe se më parë, pasi ka vendosur të pozojë e veshur me një fustan nusërie.

(Foto: Instagram)

Flokët ajo ka zgjedhur t’i bëjë më të lakuara, teksa për makijazh ka shkuar me nuanca më të çeltë.

Çka mori vëmendje më shumë nga 657 mijë ndjekësit e saj është dekolteja e hapur, çka I ekspozonte asaj gjoksin e formësuar.

(Foto: Instagram)

Kejvina ndër të tjera ka qenë protagoniste edhe në klipin e këngës “Edhe Sa”, me interpretuese Kidën. /Telegrafi/