Connect with us

Showbiz

Katy Perry në imazhet e fundit nuk duket në formën më të mirë

Published

on

Katy Perry u nënë për herë të parë në muajin gusht. Këngëtarja dhe partneri, Orlando Bloom e pritën me padurim ardhjen në jetë të vajzës, të cilën e quajtën Dove Bloom.

Katy nuk ka nxjerrë shumë foto në periudhën pas lindjes, por ato më të fundit tregojnë qartë se ndryshe nga disa femra të tjera VIP, ajo nuk ka nxituar të rikthejë menjëherë linjën e vet të mëparshme.

Në fakt, duket mjaft e fryrë, kështu nuk e kishim parë asnjëherë, por është e qartë se për momentin po fokusohet tek vogëlushja e saj dhe jo tek vetja. /Gazeta Sinjali/