Connect with us

Showbiz

Justin Bieber dhe Hailey shijojnë darkë romantike në California

Published

on

Ata janë parë gjatë kësaj javë nën shoqërinë e Kendall Jenner dhe menaxherit Scooter Braun.

Për ta bërë edhe më të bukur javën, Justin Bieber dhe Hailey kanë vendosur që të shijojnë një darkë romantike në California, shkruan Daily Mail.

Çifti i njohur janë parë të veshur plot stil, ndërsa kishin zgjedhur të mbanin maska kundër pandemisë coronavirus.

Hailey përmes veshjes së saj shumëngjyrëshe theksonte linjat trupore, ndërsa më në fokus ka vënë barkun e sheshtë.

Ndërkaq, Justin dukej më shumë të jetë veshur sikurse në përditshmëri me një bluzë me përmasa më të mëdha.

Vlen të përmendet se dyshja kurorëzuan lidhjen në vitin 2018, ndërsa muajin e kaluar festuan dy vjetorin e martesës. /Telegrafi/