Connect with us

Showbiz

Joss Stone, shtatzënë për herë të parë

Published

on

Joss Stone ka njoftuar se është shtatëmbëdhjetë javësh shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja, 33 vjeçare, është duke mirëpritur foshnjën me të dashurin e saj amerikan, muzikantin Cody.

Duke folur në ‘A Cuppa Happy”, ajo zbuloi lajmin e shumëpritur dhe ka folur më shumë rreth kësaj.

Joss Stone (Foto: Getty Images/Guliver)

Joss tha, “Qëllojani çfarë? Unë do kem një foshnjë. Jam shumë e emocionuar të flas për këtë”.

“Jam shtatëmbëdhjetë javësh shtatzënë dhe ndalova së qeni e sëmurë më”, shton ajo.

Për frikën e lindjes, ajo tha: “I dashuri im më thoshte vazhdimisht, “Dhimbja është e përkohshme”.

Partneri i Joss Stone, Cody (Foto: Instagram)

“E përkohshme, është e përkohshme! O Zoti im është e tmerrshme! Më lër të qetë! Unë thjesht do të qaj”.

“U zgjova në mes të natës – rastësisht – dhe isha si: “O zot, unë jam vërtet e frikësuar”.

Këngëtarja e “Super Duper Love” më parë ka qenë në lidhje me këngëtarë të tjerë, por theksoi se para partnerit të saj aktual ajo ‘nuk mund të gjente një burrë’.

Stone tani po shijon një kohë të mirë dhe është tejet e lumtur pranë Cody. /Telegrafi/

Joss Stone (Foto: PA)