Connect with us

Showbiz

Imazhet e fundit tregojnë atë që ne nuk pamë nga kurorëzimi i vajzës së Remzie Osmanit

Published

on

Para disa ditësh kishte festë në familjen e këngëtares Remzie Osmani.

Vajza e saj Riola kurorëzoi dashurinë e saj me Besi Bytyçin.

Natyrisht çastet e tilla tërhjekin vëmendjen e publikut dhe të ndjekësve në rrjetet sociale.

Riola dukej e mahnitshme me përzgjedhjen e fustanit, grimin dhe thjeshtësinë që përmbante në këtë ditë të veçantë.

Sonte ajo ka sjellë disa imazhe që nuk i kishe postuar më heret. /Gazeta Sinjali/