Connect with us

Entertainment

I bëri vërejtje për maskën, pasagjerja godet me grushte stdjuardesen

Published

on

Një stjuardesë ka mbetur me shenja në fytyrë dhe dy dhëmbë të thyer pasi u godit me grushte nga një pasagjerë gjatë një fluturimi nga Sacramento për në San Diego më 23 maj. BBC shkruan se ngjarja ka ndodhur për shkak të vendosjes së maskës, ndërsa kompania e fluturimit tha se konflikti nisi pasi pasagjerët nuk po ndiqnin udhëzimet standarde të uljes. Një grua dëgjohet duke thënë: “Ne do të ngremë padi kundër jush”. Më pas, një tjetër pasagjere godet me grusht në fytyrë stjuardesën, ndërsa pasagjerët e tjerë mundohen të ndalojnë konfliktin.