Connect with us

Showbiz

Halle Berry në të 54-tat shfaq figurat trupore nga palestra

Published

on

Aktorja e njohur, Halle Berry, përkundër moshës që ka nuk i ndal asnjëherë ushtrimet fizike.

Në një paraqitje të saj në premierën e filmit “Bruised” në Toronto International Film Festival, u komentua në masë të madhe për dukjen, shkruan Daily Mail.

Por, për këtë ajo në një postim në rrjetin social Instagram ka treguar sekretin, ndërsa shfaqej nga palestra.

54-vjeçarja ka filmuar veten teksa ushtronte krahët në disa pajisje në palestër, ku u pa së bashku me trainerin Peter Lee Thomas.

“Urime dita e fitnesit juve. Sot është dita për të ushtruar krahët”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Më pas, së bashku me trainerin ajo u mundësoi fansave të shohin disa instruksione për stërvitjet e armëve.

Halle përndryshe ka dy fëmijë, Nahla dhe Aubry, por kjo nuk e ndalon që aktorja të kujdeset për trupin e saj të formësuar. /Telegrafi/