Connect with us

Showbiz

Getinjo paraqitet në Gjykatë – Sinjali

Published

on

Reperi Getoar Aliu, i njohur me emrin skenik Getinjo në mëngjesin e sotëm vizitoi Gjykatën Themelore në Ferizaj.

Përmes një postimi  në instastory reperi Ferizajas, pa hezituar ka ndarë disa foto se ndodhet në qytetin e tij dhe u paraqit në Gjykatë.

Duke mos ditur motivet e këtij veprimi, Getinjo nuk ka dhënë më shumë detaje, megjithatë mbetet të shihet në ditët në vazhdim. /Gazeta Sinjali/