Connect with us

Showbiz

Georgina Rodriguez thekson tiparet trupore përmes të brendshmeve

Published

on

Ajo është ndër personat që për pak kohë arriti të popullarizohet mjaft shumë.

Bëhet fjalë për partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, e cila po merr vëmendje të madhe.

Kjo shpeshherë ndodh prej postimeve të saj në rrjete sociale, ku vërehet edhe jeta e saj luksoze.

(Foto: Instagram)

Ndërkaq, në një postim të fundit në Instagram, Georgina ka zgjedhur që të lë ‘gojëhapur’ miliona ndjekës.

Kjo, pasi në imazh ajo shihet nga një jaht luksoz, teksa pozat para kamerës i merrte e veshur me të brendshme.

(Foto: Instagram)

Në këtë rast ajo theksoi linjat e bujshme trupore, për të cilat stërvitet në mënyrë të vazhdueshme.

Ndërkohë, për të dhe futbollistin e njohur flitet se janë fejuar, për të cilën nuk është prononcuar asnjëri prej tyre. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)