Connect with us

Sport

Futbollistët e Kosovës dalin negativ me “Covid 19” – SHKUPI

Published

on

Lajm i mirë për trajnerin Bernard Shalland dhe kombëtaren e Kosovës, para ndeshjes me Maqedoninë.

– Advertisment –

Të gjithë futbollistët e Kosovës kanë dalë negativ në testet për “COVID-19” që i kanë bërë, një ditë më parë. Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka konfirmuar për Lajmi.net, se të gjithë futbollistët e testuar kanë dalë negativ.

Kombëtarja e Kosovës, të mërkurën, në ora 18:00, zhvillon seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Todor Proeski”.

Alsat