Connect with us

Showbiz

Fifi largon të gjithë personat që ndjek në Instagram nga lista, duke lënë vetëm mashkullin me të cilin dyshohet se është në lidhje

Published

on

Këngëtarja dhe autorja e shumë këngëve të njohura, Filloreta Raçi – Fifi, në prill të këtij viti është përfolur për një lidhje të mundshme me djaloshin tiranas, Xhuljo Tabaku.

Megjithëse ajo është treguar e rezervuar për publikun sa i përket jetës private, duke u shprehur në kohën kur u publikuan lajmet për lidhjen e supozuar se “do të tregonte vet kur të ishte koha”.

Në këtë mënyrë, ajo sikur nuk e mohoi e as pohoi një gjë të tillë, duke lënë në pikëpyetje fansat e saj.

Reagimi i Fifit në muajin prill, pasi mediat kishin aluduar në një lidhje të mundshme mes saj dhe Xhuljos (Foto: Fifi/InstaStory)

E ajo çfarë ka përforcuar së fundmi dyshimet se mes dyshes ka vërtetë diçka, është fakti se Fifi ka larguar nga lista e personave që ndjek në Instagram të gjithë ata që ndiqte, duke lënë vetëm një person.

E ky person është pikërisht Xhuljo – djaloshi nga Tirana i cili bën një jetë mes Shqipërisë dhe Gjermanisë.

Foto: Fifi/Instagram

Nuk dihet nëse ky është një lloj “konfirmimi” nga ana e këngëtares, apo thjeshtë një tjetër ‘ngacmim’ për fansat e saj.

Sido që të jetë, Fifi sivjet përveç projekteve muzikore, është përfolur shumë edhe për humbjen e saj të madhe në peshë. /Telegrafi/

Foto: Fifi/Instagram