Connect with us

Showbiz

Fifi dhe Ermali sonte publikojnë këngën e re “Përjetësi”

Published

on

Ka disa ditë që dyshja Ermal Fejzullahu dhe Fifi kanë paralajmëruar projekt të përbashkët muzikorë.

Përfundimisht Fifi ka bërë të ditur se sonte në orën 18:00 do të publikohet kënga e re.

Kjo këngë pritet të shndërrohet në një hit nga dyshja, duke qenë se të dy janë mjaft të pëlqyer nga publiku. /Gazeta Sinjali/