Connect with us

Showbiz

Fejohet ish-aktorja e “O Sa Mirë”, Anita Nikaj

Published

on

Ajo u bë e famshme falë paraqitjes në serialin e njohur, “O Sa Mirë”.

Bëhet fjalë për Anita Nikajn, e cila luajti rolin e studentes nga Tuzi i Malit të Zi – Lul Gruda.

Bukuroshja brune tash e sa vite jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara, përkatësisht në qytetin e New Yorkut.

(Foto: Instastory)

Në këtë të fundit duket se ka gjetur edhe dashurinë e jetës, ku i ka dhënë fund së qenuri beqaresh.

Bukuroshja ka shpërndarë disa imazhe në rrjetet sociale teksa shihet duke pozuar me unazën e fejesës, ku i ka dhënë po prapozimit të Sammy Puleos.

(Foto: Instastory)

Në ditën më të lumtur të çiftit, përkrah tyre ishte edhe fotografia e famshme në Amerikë, Liridona Gjokaj, e cila vitin e kaluar ishte shpallur fotografia e vitit nga International Film Festival of New York. /Telegrafi/

(Foto: Instastory)