Connect with us

Showbiz

Enca ftesë të hapur: Kush e dëshiron këtë foto, do ua dërgoj

Published

on

Pak ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia ka pësuar një incident, por kjo gjë nuk e ndaloi të publikojë foto të ndryshme.

Së fundmi, në një prej fotove ajo shfaqet e ulur në një kolltuk dhe me njërën këmbë sipër.

“Kush e dëshiron këtë foto? Do ua dërgoj”, ka shkruar Enca në Instagram.

Kujtojmë që kënga e fundit e bukuroshes mbetet “Break Doën” në duet me Don Xhonin, ndërsa pritet që shumë shpejt të sjell projekte të reja.