Connect with us

Showbiz

Enca frymëzohet nga Adelina Ismaili, publikon foto me vetullën e prerë

Published

on

Siç duket Enca u inspirua nga këngëtarja Adelina Ismaili, sa i përket ndryshimit që bëri dje.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, ka qenë tejet e komentuar gjithmonë lidhur me pamjen e saj të jashtme.

E si duket këngëtarja Enca Haxhia është inspiruar pikërisht nga Adelina pasi së fundmi e ka treguar pamjen e saj të re dhe shihet se e ka prerë vetullën njësoj.

Ishte vetë Enca ajo e cila i ka publikuar disa imazhe në Instagram ndërsa pranë njërit u shpreh si me shaka: Po më kopjuat më jepni kredit./Gazeta Sinjali/